גרסת הדפסה


המלצות ווינר 
Liga-Bet: טופס ווינר מיוחד לליגה האיטלקית ביום ראשון
21 בדצמבר 2014, 09:36
(צילום: Roger Gorączniak. derivative work: Mario &)

70. אטאלנטה - פאלרמו
מחזור 16 בליגה האיטלקית הבכירה. אטאלנטה תנסה להתאושש מהתבוסה 3:0 בחוץ ללאציו במחזור שעבר, כאשר היא מנצחת פעם אחת בלבד בשמונה מחזורים, ואילו פאלרמו העולה החדשה אחרי 7 נק' שצברה מ-9 האחרונות, נמצאת בכושר טוב יותר.

לסיציליאנים 7 נקודות יותר בטבלה, אבל מדובר בקבוצת חוץ לא טובה במיוחד. אטאלנטה בברגמו שווה ניצחון ותעשה הכל כדי לצאת מהמשבר. אנחנו איתה.
ההימור: 1 ביחס 2.10.

74. טורינו - גנואה
טורינו רק 2 נק' מעל הקו האדום, כשהיא לא מנצחת מזה שישה מחזורים רצופים ותגיע אחרי פעמיים תיקו. גנואה מנגד אחרי הפסד ביתי כואב לרומא, שקטע רצף של הצלחות והיא עדיין באיזור הצמרת. בעונה שעברה ניצחה טורינו 1:2 בבית את יריבה, שהפעם נמצאת במומנטום טוב בהרבה וניצחה 3 מ-4 משחקי החוץ הקודמים שלה. גנואה בהחלט מסוגלת לנצח גם בחוץ ואנחנו נהמר שהיא תעשה את זה.
ההימור: 2 ביחס 3.85.

78. סמפדוריה - אודינזה
לסמפדוריה 5 נקודות יותר בטבלה, כשהיא נאבקת על אחד הכרטיסים לאירופה בתום העונה. סמפ אחרי תיקו מכובד 1:1 בחוץ נגד האלופה יובנטוס, וקודם לכן ניצחה בחוץ 1:3 את ורונה.

סמפדוריה לא הפסידה כבר שישה משחקים, ומנגד אודינזה נוצחה ב-2 מ-3 מחזורים אחרונים אבל הדהימה את אינטר במשחק החוץ האחרון שלה, 1:2 בסאן סירו. הזברות הפסידו אשתקד 3:0 בביקור שלהם אצל היריבה, שבמשחק בית כזה אמורה לנצח לעיני הקהל שלה.
ההימור: 1 ביחס 1.70.


בהצלחה למהמרים!!

אל תוכניית הווינר היומית

Liga.co.il גם בפייסבוק!