גרסת הדפסה


המלצות ווינר 
Liga-Bet: טופס ווינר מיוחד לליגה הלאומית ביום שישי
26 בדצמבר 2014, 08:18

73. בית"ר ת"א רמלה - עירוני קריית גת
מחזור 17 בליגה הלאומית. קרב קצוות מעניין, כאשר בית"ר ת"א רמלה שעברה סיבוב בגביע המדינה, אחרי 3 הפסדים ב-4 מחזורים אחרונים, ונמצאת מתחת לקו האדום.

עירוני קרית גת מנגד אחרי נקודה בודדת משש האחרונות, אבל קודם לכן ניצחה פעמיים ברציפות. העונה ניצחה קרית גת בבית את היריבה 0:1, ובכושר של המארחת אין ספק מי אמורה לחגוג גם הפעם.
ההימור: 2 ביחס 1.70.

79. הכח עמידר רמת גן - מכבי יבנה
נועלת הטבלה הכח עמידר ר"ג אחרי נקודה בודדת מ-12 האחרונות, כשהיא מסיימת בתיקו חוץ לא רע נגד קרית גת מהצמרת, אבל קודם לכן מפסידה בשלושה משחקים רצופים. מכבי יבנה מנגד אחרי 2:2 ביתי נגד הפועל ירושלים וקודם לכן ניצחה 0:2 בבית את מכבי אחי נצרת.

האורחים במקום השישי עם 24 נקודות - 13 נק' יותר מהכח עמידר, כשהיא גם מנצחת את האחרונה 0:2 בבית בסיבוב הראשון של העונה. יבנה פייבוריטיית להשיג הכרעה ונהמר שהיא תעשה את זה.
ההימור: 2 ביחס 1.80.

80. הפועל בני לוד - הפועל כפר סבא
משחק סופר מסקרן, כאשר הפועל בני לוד מקווה לנצח אחרי שתי תוצאות תיקו ברציפות, שתיהן בחוץ, וקודם לכן היא ניצחה ב-3 משחקי בית רצופים, כולל את עירוני טבריה 0:1. הפועל כפר סבא מנגד מעט נעצרה עם נקודה בודדת משש האחרונות, אבל יצאה עם 1:1 נגד בני יהודה החזקה במחזור שעבר.

בני לוד ניצחה בחוץ את כפ"ס 0:2 בסיבוב הראשון של העונה, אבל כרגע קשה לדעת מי באמת טובה יותר, לכפ"ס כידוע נקודה אחת יותר בטבלה. נהמר כאן על תוצאת תיקו שקולה שגם מניבה יחס יפה.
ההימור: X ביחס 2.60.


בהצלחה למהמרים!!

אל תוכניית הווינר היומית

Liga.co.il גם בפייסבוק!