גרסת הדפסה


המלצות ווינר 
Liga-Bet: טופס ווינר מיוחד לליגה האנגלית ביום חמישי
1 בינואר 2015, 09:35
(צילום: badudoy. תחת רישיון cc-by-sa)

87. אסטון וילה - קריסטל פאלאס
מחזור 20 בליגה האנגלית הבכירה.שתי הקבוצות נמצאות בתחתית ולא בכדי, אסטון וילה אחרי 2 נק' בלבד שצברה מ-12 האחרונות, ואילו קריסטל פאלאס עם 4 נק' מ-21 האחרונות, לא ניצחה מזה שבעה מחזורים רצופים ותגיע אחרי תיקו מאופס בחוץ נגד ק.פ.ר.

וילה ניצחה את פאלאס העונה 0:1 בסיבוב הראשון של העונה, ולבטח תסתפק בתוצאה זהה גם בוילה פארק, שלא ממש מאיר לה פנים לאחרונה. וילה עם חוד מסוכן הכולל את אגבונלאור ובנטקה, ובבית היא ללא ספק שווה ניצחון מול יריב שחלשה ממנה.
ההימור: 1 ביחס 1.95.

96. האל - אברטון
האל סיטי רק הפרש שערים מעל הקו האדום, כאשר היא אחרי הפסד ביתי מביך 1:0 לאחרונה בטבלה לסטר סיטי. היא הפסידה ב-3 מ-4 משחקיה הקודמים ומארחת את אברטון שנחשבת ליריב עדיף על הנייר, אבל גם הוא בצרות אחרי שלושה הפסדים רצופים, ונמצא במשבר לא קטן.
 
השתיים נפרדו בתיקו 1:1 בסיבוב הראשון של העונה, והטופיז אם יפסידו עשויים להצטרף לקלחת התחתית. אברטון עדיין עדיפה, ואנחנו הולכים עליהם במפגש הזה.
ההימור: 2 ביחס 2.00.

152. קווינס פארק ריינג'רס - סוונסי
קווינס פארק אחרי נקודה משש, כשהיא פיספסה הזדמנות לנצח את קריסטל פאלאס בבית בקרב התחתית עם תיקו מאופס בלבד. עם זאת, קודם לכן קווינס פארק ניצחה בשלושה משחקי בית רצופים, ובזכות כך טיפסה מעל הקו האדום. מנגד, סוונסי אחרי תבוסה מבישה בחוץ 4:1 לליברפול שקטעה רצף של שני ניצחונות קודם לכן.

סוונסי גברה על ק.פ.ר 0:2 בבית בסיבוב הראשון של העונה, היא קבוצה טובה יותר עם 10 נקודות יותר בטבלה, אבל בחוץ מדובר בקבוצה לא יציבה, ומנגד המארחת כאמור די מצטיינת לאחרונה במגרש הקטן והמסובך שלה. אנחנו הולכים על המקומיים במפגש המעניין הזה.
ההימור: 1 ביחס 2.65.


בהצלחה למהמרים!!

אל תוכניית הווינר היומית

Liga.co.il גם בפייסבוק!